انجمن های تخصصی نحوه خرید لیست قیمت ارتباط با ما تماس با ما
صفحه اصلی
گروه دوربین دوچشمی   /   زیر گروه دوربین های دوچشمی اشتاینر
   دوربین دوچشمی نایت هانتر ایکس پی 10*44 اشتاینر-ESTEINER Binocular Nighthunter XP 10x44  کد محصول : 10000056
 دوربین شکاری
يابنده جزئيات در هنگام کمين کردن
دوربين Nighthunter XP 10x44 حداکثر کيفيت و راحتي را حتي براي کوچک ترين جزئيات ارائه مي‏دهد تا مشاهده شما را تا حد امکان پر ارزش ترکند. دستگيره قوس دار اين دوربين امکان استفاده از يک دست را به ما مي‏دهد.
اين دوربين براي آن دسته از شکارچياني طراحي شده است که بزرگنمايي را تا حد واقع گرايي شکار حتي در فاصله‏هاي دور دست به خصوص در طول روز و يا در ساعات اوليه بامداد ترجيح مي‏دهند. قدرت بزرگنمايي اين دوربين اين امکان را مي‏دهد تا در مناطق قانوني شکار شناسايي، ردگيري و مشاهده حيوان حتي از فاصله‏هاي دور هم امکان پذير باشد.

قدرت وضوح و روشني

به لطف لنز‏هاي High-Definition XP-Optics امکان استفاده از ايندوربين‏ها حتي در زمان سپيدم صبحگاهي هم امکان پذير است. اين اپتيک‏هاي فوق مدرن نور‏هاي منعکس شده از عدسي را کاهش مي‏دهند و قدرت وضوح، رزولوشن، درخشاني و کنتراست را افزايش مي‏دهند درنتيجه تصاوير واضح، روشن و تمام جزئيات آن قابل تشخيص است. محافظ عدسي نانو در مقابل خراشيدگي مقاوم است و قطرات آب از روي آن سر ميخورند در نتيجه مشاهده در باران و يا برف هيچ مشکلي ايجاد نميكند.
از ديگر مزاياي دوربين Nighthunter xp 10x44 استحکام فوق العاده و قدرت پاسخ گويي استثنايي آن است. اين دوربين سبک داراي بدنه منيزيومي ضد خش و ضد شکستگي است که عملکردي خوب و مناسب را در شرايط بد فيزيکي و آب و هوايي تضمين مي‏کند.

سيستم تعادلي آسان اشتاينر

سيستم تعادل آسان اشتاينر براي نگه داشتن دوربين در طولاني مدت طراحي شده است: دستگيره‏هاي ارگونوميک دوربين براي انگشتان شصت راحت و طراحي آن نگهداري طولاني مدت دوربين بدون احساس خستگي را ارائه مي‏دهند. شيار‏هاي پهن و دراز برروي بدنه محافظ مانع از لغزيدن دوربين مي‏شود.
چشمي‏هاي پيچي استاندارد راحتي را افزايش داده‏اند از آنجاييکه اين چشمي‏ها بر اثر فشار زياد نمي شکنند ميتوان از اين چشمي‏ها در هر ارتفاعي استفاده کرد. با چرخاندن چشمي ميتوان از نفوذ نورهاي جانبي محافظت کرد. همچنين اين دوربين‏ها نورهاي مزاحم را نيز به حداقل مي‏رسانند.

سيستم وضوح Fast Close Focus

در سيستم وضوح Fast Close Focus کافيست حلقه مدور فکوس مرکزي را با انگشتتان به مقدار جزئي بچرخانيد تا فوکوسي سريع با وضوحي خوب را در هر شرايطي داشته باشيد.
با دوربين Nighthunter XP 10x44 شما قادر خواهيد بود حتي در سپيده دم بزکوهي را شناسايي و تشخيص دهيد. دوربين Nighthunter XP 10x44 براي شکار در کوه، جايي که اغلب تشخيص بزکوهي تنها از فاصله‏هاي دور امکان پذير است، بسيار مناسب است.
نه تنها اين دوربين براي شکار در زمين‏هاي آشنا مناسب است، بلکه در سرزمين‏هاي خارجي هم همراهي مطمئن براي شما است. دوربين Nighthunter XP 10x44 براي استفاده در انواع شکار ساخته شده حتي اگر در کمين گوزن وحشي قرمز در دشت‏هاي مجارستان باشيد، يا در صحراي ساوانا در آفريقا به دنبال شکار بزرگي بگرديد، و يا در دشت‏هاي گسترده آسيا و شمال آمريکا بوش، بز يا قوچ کوهي، گوزن شمالي و يا خرس را دنبال کنيد، اين دوربين براي هر شرايطي مناسب است.

لنز هاي HD))High-Definition XP
فرمول استثنايي عدسي‏ها دستآورد ما در زمينه استفاده از خالص ترين شاخص شيشه و پوشش آنها با استفاده از ساختارهاي نادر تيتانيوم، فلوريت و مواد معدني ديگر است که انتقال نور را بشکل چشمگيري افزايش داده و تصاوير بدست آمده بسيار روشن و در تمام گوشه‏هاي ميدان ديد داراي بيشترين کنتراست هستند. در اين اپتيک‏ها خطوط پيراموني هميشه واضح و قابل تشخيصند و نورهاي جانبي به حداقل رسيده‏اند نتيجه يک ديد کامل براي استفاده کننده حتي در بدترين آب و هوا و آسمان تاريک و شب هنگام است. سيستم منشوري راست بين شامل يک آينه دي الکتريک و يک پوشش منشوري ضد بخار مي‏باشد. اين ساختار منشوري باعث مي‏شود تفکيک رنگ بدرستي انجام شود و رنگهاي دقيقي به چشم ما برسند. اين سيستم روي بيشتر از 99 درصد نور ورودي تاثير مي‏گذارد. آينه‏هاي دي الکتريک جلوي استهلاک تدريجي يا همان کم شدن انتقال نور بمرور زمان در پوشش روي سيستم را خواهند گرفت. خطوط پيراموني اين اپتيکها هميشه حتي در نور کم يا گردوخاک زياد روشن و واضح است. امکان تنظيم دقيق مردمک خارجي، و بزرگي اندازه قطر خارجي لنزها مشاهده‏اي راحت و با اسايش را فراهم مي‏آورد. شما سوژه را احساس ميکنيد، و حتي با وجود تاريکي، نور کم و اختلالات محيطي بيشترين آسايش را خواهيد داشت. عدسي بزرگتر از حد معمول آن هم با قطر 44 ميليمتر حداکثر وضوح و روشنايي را در ديد استفاده کننده بوجود مي‏آورد. .

سيستم وضوح Sports-Auto-Focus

مشخصه فوکوس خودکار اين دوربين در دست گرفتن آن را آسان ساخته است. اگر هر دو چشم شما داراي قدرت ديد با ديوپتر يکسان باشد، تنها کافيست تا دو حلقه تنظيم روي چشمي را بر روي "0" قرار دهيد تا قدرت وضوح اجسام از 20 متر تا بي نهايت باشد. اگر دو چشم شما داراي ديوپتر يکسان نباشند، بايد هر چشمي را براي داشتن تصويري واضح جداگانه تنظيم کرد. زمانيکه که اين تنظيم انجام شد، دامنه وضوح اجسام از فاصله بيست متر تا دوردست خواهد بود. کار با اين دوربين آسان و تنها با استفاده از يک دست امکان پذير است.

دسته‏ هاي نرم

دسته‏هاي دوربين براي انگشتان شصت شما ترکيبي از راحتي در استفاده و مقاومت و محکمي هستند. نقاط فشار را از بين مي‏برند بخصوص زمان‏هايي که مدت استفاده طولانيست. در واقع اين دسته‏ها تعادل کاملي براي دوربين ايجاد کرده‏اند.

چشمي‏هاي پيچي

چشمي‏هاي پيچي جديد حداکثر حفاظت را درمقابل نفوذ نورهاي جانبي ايجاد مي‏کنند. يعني نه تنها انعکاس نورهاي مزاحم را از بين مي‏برند بلکه در ايجاد تصاوير روشن هم موثرند. سه شکل مختلف چشمي شامل حالت ارگونوميک، حالت کلاسيک سيلندري و يک حالت هم مخصوص افراد عينکي مي‏باشد. اگر چشمي‏ها دقيقا اندازه چشمهاي شما نبودند مي‏توانيد آنها را با استفاده از مکانيزم تنظيم به اندازه مورد نظر در اوريد.


سيستم بند ClicLoc

به کمک اين سيستم به دقت طراحي شده اشتاينر، دوربين شما هميشه به بند خود متصل خواهد بود. با استفاده از يک حرکت ساده در سيستم بند ClicLoc ميتوان دوربين را به سرعت جدا کرد.

پوشش محافظ نانو اشتاينر

محافظ لاستيکي SEBS با محافظ نانو اشتاينر تصاوير واضح بي رقيبي را خواهيد داشت. اين وسيله لنزها را به يک سطح مقاوم در برابر آلودگي و آب مجهز مي‏کند و از آنها در مقابل تاثيرات خشن محيط حفاظت مي‏کند. باران، آب شور، برف و رطوبت به کمک اين لايه دافعه از جلوي ديد شما محو خواهند شد. نظافت لنزها بطور چشمگيري تسهيل مي‏شود و شما مي‏توانيد کار دشوار پاک کردن کثيفي از روي لنز را به فراموشي بسپاريد. اين سطح نازک ضد آب روي عدسي‏هاي چشمي و شيئي دوربين بسيار محکم اند و به شما اطمينان مي‏دهند که دوربين شما تصاويري شفاف و پر کنتراست را در طول ده‏ها سال نشان خواهد داد.

سيستم نيتروژن تحت فشار به کمک سيستم دو دريچه اي

محافظ لاستيکي SEBS به کمک يک راه حل پيشرفته از بخار كردن شيشه‏ها يا ايجاد تراكم در داخل دوربين جلوگيري مي‏شود. در اين روش حتي دماي متغير بين 40- و 80+ درجه سلسيوس هيچ گونه اثر نا مطلوبي روي دوربين‏هاي اشتاينر مملو از نيتروژن ندارد در تکنولوژي منحصر به فرد دو دريچه اي، سرويس و تعمير دوربين حتي بعد از گذشت سال‏ها امکان پذير مي‏باشد. دوربين شما هميشه تحت هر شرايط نا مساعد آب و هوايي يا موقعيت‏هاي اضطراري آماده‏ استفاده است. در اين روش کيفيت و دقت لنز براي ده‏ها سال باقي مي‏ماند.

محافظ لاستيکي NBR

محافظ لاستيکي SEBS آب و هواي سخت، دستان سرد، باد‏هاي سهمگين، نيروهايي قدرتمند بر عليه شما و تجهيزات شما است. با همراه داشتن محافظ لاستيکي NBR شما بر هر موقعيتي غلبه خواهيد کرد. اين فرمول شيميايي نه تنها خيلي محکم است، که در سرما، گرما، آب شور و اشعه‏هاي خورشيد هم به شما اين امکان ر ا مي‏دهد تا به خوبي دوربين را نگه داريد. براي نگه داشتن يک دوربين، محافظ لاستيکي بايد نرم و غير قابل ليز خوردن باشد، ولي از طرف ديگر هرچه اين محافظ مستحکم تر باشد، مقاومت آن بيشتر است. محافظ لاستيکي مرکب NBR راه حل مناسبي است که در دست داشتن دوربين‏ها را لذت بخش مي‏سازد و در برابر روغن، اسيد، آب شور و حتي فضولات پرندگان نيز مقاومت مي‏کند. محافظ لاستيکي نه تنها نرم و غير قابل ليز خوردن است بلکه صداي ناهنجار هم توليد نمي‏کند. محافظ جديد NBR عمر دوربين شما را طولاني تر مي‏کند.

فوق العاده مستحکم

دوربين دو چشمي اشتاينر قوي تر از هميشه در هر شرايطي قابل استفاده است. اين دوربين با طراحي کوچک و مقاوم خود در بيشتر موقعيت‏ها مورد استفاده قرار ميگيرد. استحکام زياد اين دوربين وجه تسميه شرکت اشتاينر براي بيش از شصت سال مي‏باشد

تجهيزات و ملحقات استاندارد

تمام مدل‏ها داراي يک کيف حمل و نقل يا محفظه نگهدارنده دوربين به همراه تعداد زيادي وسائل يدکي استاندارد مانند کاور محافظ باران، روکش خارجي و بند‏هاي دوربين هستند.

تجهيزات پيشنهادي

براي حمل آسان دوربين، بند گردني را بسيار پهن و داراي پوششي ساخته اند که نه تنها با پوست بدن سازگار است بلکه ضد لغزش نيز هست.

سي سال گارانتيي

اين دوربين‏ها داراي سي سال گارانتي هستند. در صورت آسيب ديدن دوربين، تيم متخصص ما بر طبق ضوابط گارانتي، دوربين شما را بررسي و تعمير مي‏کند. تنها کافيست تا دوربين خود را براي ما يا نماينده ما بفرستيد.

شماره محصول 5291
قطر عدسي شيئي 44 ميليمتر
بزرگنمايي 10 برابر
وزن 854 گرم
عرض 126 ميليمتر
ارتفاع 185 ميليمتر
ضخامت 65 ميليمتر
مردمک خروجي 4/4
درخشش 19/4
فاکتور روشنايي 21
دامنه ديد در1000 متر 110 متر
سيستم وضوح Sports-Auto-Focus
کمترين فاصله وضوح 2
کيفيت لنز High-Definition XPلنز
پوشش محافظ نانودارد
ضد آب ضد آب در عمق پنج متري
پر شده با فشار گاز نيتروژنسيستم فشار دو دريچه اي
درجه حرارت قابل استفاده 40- تا 80+ درجه سانتي گراد
محافظ چشمي چشمي‏هاي پيچي
محافظ لاستيکي
محافظ لاستيکي NBR
محافظ لاستيکي بدنه دو لايه
بندNeopren
اتصال بند به بدنه ClicLoc
محافظ عدسي شيئي دارد
کيف دارد
گارانتي 30 سال

 

   
82300000 ریال قیمت اصلی :
دارای خدمات پس از فروش از سوی فروشگاه اینترنتی سمس گارانتی :
- رنگ محصول :
- مواد یا الیاژ  :
GERMANY ساخت کشور :
مارک محصول :
10*44 سایز :
1 کیلو وزن کالا :
3 کیلو وزن با بسته بندی :
نو شرایط محصول :
مصرف کنندگان :به این محصول امتیاز دهید :
جمع کل امتیاز محصول : 6 امتیاز

ارسال نظر برای این محصول
نام :
عنوان :
متن :

 

 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بازرگانی سمس و فروشگاه سمسارزاده می باشد
طراحی و پیاده سازی :